Jaki poziom higieny Państwo wybiorą?

Oczywiście nie oczekują Państwo, że na stronach internetowych, które propagują konkretny produkt, znajdą Państwo coś o konkurencji lub coś negatywnego na temat oferowanych produktów. Odnośnie do większości sprzedawców mają Państwo rację, my jednak jesteśmy uczciwi. Nie zaprzeczamy, że będziemy się cieszyli z Państwa zakupu, jednak z drugiej strony nie chcemy sprzedawać za wszelką cenę i narzucać Państwu czegoś, co nie będzie Państwu potrzebne. Dlatego prosimy Państwa o przeczytanie poniższego tekstu i o rozważenie jeżeli Państwo się zgadzają czy nie.

 

Ponieważ już Państwo znają obecną „papierową“ higienę, mają Państwo do wyboru jedną z poniższych możliwości:

 

Lepiej wycierać i uważać, by się nie pobrudzić:

Toaletní papír

Niekorzyści:

Chyba wszystkie możliwe – za każdym razem wymaga Państwa uwagi, ciągle wycierają Państwo na sucho. Zarazem istnieje duże ryzyko pominięcia zanieczyszczeń.

Korzyści:

Jest to najtańsze rozwiązanie i nie trzeba nic zmieniać czy podłączać.

 

Wąż prysznicowy taki, jakiego używają w krajach Orientu:

sprska

Niekorzyści:

Na pierwszy rzut oka bardzo logiczne, jednak z drugiej strony bardzo niepraktyczne rozwiązanie. Szybko stwierdzą Państwo, że podczas mycia odbytu narażą się Państwo na problem z brakiem przestrzeni. Wciśnięcie ręki między muszlę i pośladki jest problematyczne, więc muszą się Państwo podnieść, co jest niewygodne.

Kiedy nauczą się Państwo manipulować prysznicem w ciasnym miejscu, z punktu widzenia higieny nie pomogą sobie Państwo. Gołą ręką dotykać będą Państwo odbytu, starając się umyć wszystko co potrzebne. Wyjątkowo nieapetyczne.

Korzyści:

Jedno z najtańszych rozwiązań, od kilku groszy do paruset złotych, nie trzeba podłączać do prądu elektrycznego.

 

Uzupełnić istniejący sedes o dyszę z dodatkowym modułem:

Moduł dodatkowy

Niekorzyści:

Kuszące i tanie rozwiązanie, które dla skromnych użytkowników może być wystarczające. Ma jednak dużo nieprzyjemnych niedociągnięć: jeżeli nie chcą się Państwo hartować zimną wodą, urządzenie należy podłączyć do ciepłej wody (nie zawsze jest jednak w toalecie dostępna). O automatycznym, dokładnym myciu należy zapomnieć. Na sedesie będą się Państwo skręcali jak dżdżownice, ponieważ pozycji dyszy nie da się regulować. Suszyć się muszą Państwo sami. Sedes nie zamyka się automatycznie.

Bardzo szybko stwierdzą Państwo, że zaoszczędzenie kilkuset złotych zamiast profesjonalnych rozwiązań nie nie jest warte codziennej niewygody i jest absolutnie zgodne z ponadczasowym powiedzeniem: "nie jestem tak bogaty, abym mógł sobie kupować tanie produkty".

Korzyści:

Dość tanie rozwiązanie (w granicach setek złotych), nie jest potrzebny dostęp do prądu elektrycznego, nie trzeba zmieniać deski.

 

Instalacja deski sedesowej z bidetem WC KOMFORT:

Sedes WC KOMFORT YB-770

Niekorzyści:

Będą Państwo potrzebować gniazdka elektrycznego. Istnieje niewiele muszli klozetowych, do których owych sedesów nie da się zaistalować. Jest to również najdroższe rozwiązanie z wszystkich wyżej wymienionych. I w końcu nie będą Państwo mogli używać zabawnych sedesów, na przykład modnych ostatnio: z ornamentami z żyletek lub drutu kolczastego Frown.

 

 

Korzyści:

Całkowicie higieniczna, precyzyjna i komfortowa toaleta. Nie istnieje nic na lepszym poziomie higieny niż deski bidetowe. Kto nie chce (np. dlatego, że nie zna tego urządzenia, na przykład goście w Państwa domu), używać go nie musi, jednak kto wypróbował, już nie chce niczego innego.

Myje, suszy, grzeje i jeżeli nie chcą Państwo, nie muszą się do odbytu w ogóle dotykać. Potrafią sobie Państwo wyobrazić coś lepszego?

Trochę wyższa cena jest w dużej mierze wprowadzająca w błąd, ponieważ chodzi o jednorazową inwestycję, która wytrzyma przez długie lata. I dlatego, że toaletę odwiedzają Państwo przynajmniej raz dziennie, ucieszy Państwa w ciągu roku przynajmniej 365x Smile